Uzun Dönem Araç Kiralama

Lütfen Talep Formunu Doldurup Gönderiniz.

Uzun dönem araç kiralama hizmeti için kurumsal ve bireysel uzmanlarımız en kısa sürede size en uygun fiyat telifini iletecektir.…

  PAKETE DAHİL HİZMETLER

  PROFESYONEL DANIŞMANLIK

  Yüzlerce marka ve model arasında ihtiyacınıza en uygun araçları kiralayabilmeniz için profesyonel ekibimiz hizmetinizde.

  YETKİLİ SERVİS

  Aracınızın tüm periyodik bakımı, hasar/kaza işlemleri marka yetkili servislerinde %100 orijinal parça kullanılarak yapılmaktadır.

  İKAME ARAÇ

  Aracınızın bakımı ve onarımı yapılırken standartlarınızı korumanız için ikame araç olarak kiraladığınız aracın muadili ya da üst modeli bir araç sunulmaktadır.

  KASKO POLİÇESİ

  Aracınızın zorunlu trafik sigortası, kasko poliçelerinin yapılması ve yenilenmesi gibi işlemler tarafımızca yürütülmektedir.

  YAZ-KIŞ LASTİK DEĞİŞİMİ

  Aracınızın yaz-kış lastik değişimleri size en yakın lastik bayisinde gerçekleştirilmektedir.

  HGS GEÇİŞ HİZMETİ

  İsterseniz kira süreniz boyunca HGS Yönetim Hizmeti ile geçiş ücreti ödemelerinizi sizin yerinize takip ediyor ve aylık olarak raporluyoruz.

  ARAÇ MUAYENE

  Aracınızın egzoz emisyon ölçüm ve muayene işlemlerini bizden alacağınız yetki belgesi ile kolayca yaptırabilirsiniz. İşlemlere ait ücretler tarafımızca karşılanmaktadır.

  TRAFİK CEZASI VE MTV TAKİBİ

  Trafik cezalarını yasal süresi dolmadan ödüyor ve indirimli fiyatlardan faydalanmanızı sağlıyoruz. Motorlu Taşıtlar Vergisi takip edilmekte ve tarafımızca karşılanmaktadır.

  HASAR YÖNETİMİ

  Olası hasarlardan olumsuz etkilenmememiz için alanında uzman ekibimiz ile süreci sorunsuz yönetiyoruz.